Menu
Your Cart

Cities Skylines II + nakładki na analogi

Cities Skylines II + nakładki na analogi
Cities Skylines II + nakładki na analogi
Cities Skylines II + nakładki na analogi
Cities Skylines II + nakładki na analogi
Cities Skylines II + nakładki na analogi
Cities Skylines II + nakładki na analogi
  • Stan: W magazynie
  • Model: Cities Skylines II XBOX
189.00zł

Dostępne opcje


PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ

DATA PREMIERY: 31 GRUDNIA 2024
(nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora)

Jeśli możesz coś sobie wyobrazić, możesz to zbudować! Zbuduj miasto od podstaw i przekształć je w kwitnącą metropolię swoich marzeń. Czegoś takiego jeszcze nie było. Dzięki zaawansowanej symulacji i dynamicznej gospodarce w grze Cities: Skylines II możesz budować świat bez ograniczeń.Połóż fundamenty pod swoje miasto. Wytycz drogi, zbuduj infrastrukturę i wdróż systemy niezbędne w codziennym życiu. Wszystko jest w Twoich rękach.Rozwój miasta również zależy od ciebie, jednak pamiętaj o właściwej strategii. Każda decyzja niesie za sobą konsekwencje. Dasz radę wzmocnić lokalny przemysł, jednocześnie usprawniając gospodarkę za pomocą handlu? Co zrobisz, aby dzielnice mieszkalne mogły się prężnie rozwijać, a w centrum miasta nadal tętniło życie? W jaki sposób zaspokoisz potrzeby i pragnienia mieszkańców, nie powodując deficytu budżetowego?Twoje miasto nigdy nie śpi. Z czasem się zmienia — jak każdy żywy organizm. Niektóre zmiany zachodzą powoli i stopniowo, podczas gdy inne są nagłe i niespodziewane. Zmieniają się pory roku, dzień ustępuje miejsca nocy, a ty musisz działać, gdy nie wszystko idzie zgodnie z planem.Społeczność budowniczych stale się powiększa, co przekłada się na większe możliwości budowy przełomowego miasta dzięki modyfikacjom. W grze Cities: Skylines II są one teraz łatwiej dostępne.Najbardziej realistyczna i szczegółowa gra o budowaniu miast, Cities: Skylines II, pozwala ci używać wyobraźni i rozwiązywać problemy jak nigdy przedtem. Zainspiruj się piękną grafiką o wysokiej rozdzielczości i zbuduj miasto Twoich marzeń.

CECHY GRY:

  • Zaawansowana symulacja. Sztuczna inteligencja i złożony system gospodarczy sprawiają, że Twoje decyzje wpływają na losy miasta — pamiętaj o tym, planując, rozwiązując problemy i reagując na zmiany.
  • Nieskończone możliwości na wielką skalę. W grze Cities: Skylines II możesz tworzyć bez ograniczeń. Buduj wysokie drapacze chmur i zagospodaruj całą mapę, jak nigdy przedtem. Miasto jest Twoje.
  • Miasta, które żyją. Twoje decyzje kształtują życie wszystkich mieszkańców, definiując ich.
  • Od miłości i straty po bogactwo i dobrobyt — śledź wzloty i upadki każdego mieszkańca.- Dynamiczny świat. Wybierz mapę i nadaj miastu klimat. Staw czoła siłom natury i rozbuduj miasto w obliczu rosnącego poziomu zanieczyszczeń, zmiennej pogody i wyzwań stawianych przez pory roku.

ZAWARTOŚĆ EDYCJI PREMIEROWEJ:

  • Pełna gra na wybraną platformę w pudełku
  • Cyfrowy dodatek przedsprzedażowy (zestaw unikatowych budynków oraz mapa wzorowana na Tampere w Finlandii, gdzie studio ma siedzibę)Wykonuj misje, aby zarabiać pieniądze, budować swoją załogę, odblokowywać pojazdy i ulepszenia oraz przejmować teren od konkurencyjnych gangów.

Informacje
PlatformaXbox Series X (XSX)
WydawcaU&I Entertainment
Wersja językowaAngielska + polskie napisy
Przedział wiekowyPEGI 3
GatunekSymulacja
Liczba graczy1
Kod produktu4020628600983
NośnikBlu-ray Disc
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.