Menu
Your Cart

Gry Planszowe

Model: Catan Dodatek dla 5-6 graczy
Odkryjcie nowy ląd! Elementy i zasady tego dodatku umożliwiają dwóm dodatkowym graczom na zasiedlenie wyspy CATAN.Jesteście pierwszymi osadnikami, którzy przybyli na wyspę Catan. Szybko wznosicie pierwsze osady i budujecie pierwsze drogi.Okoliczne tereny zapewniają wam surowce ni..
69.00zł
Model: Catan Kupcy i Barbarzyńcy Dodatek dla 5-6 graczy
Wyruszcie na spotkanie nowej przygody!Elementy i zasady tego dodatku umożliwiają dwóm dodatkowym graczom zagranie w nowe scenariusze i warianty.Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora na was! Kurs na CATAN!Ten dodate..
69.00zł
Model: Catan Miasta i Rycerze Dodatek dla 5-6 graczy
CATAN w niebezpieczeństwie!Elementy i zasady tego dodatku umożliwiają dwóm dodatkowym graczom udział w starciu z nadciągającymi barbarzyńcami.Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora..
64.00zł
Model: Catan Odkrywcy i Piraci Dodatek dla 5-6 graczy
Piraci na horyzoncie! Elementy i zasady tego dodatku pozwalają dwóm dodatkowym graczom wyruszyć na ekscytujące wyprawy!Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora na was! Kurs na CATAN!Ten dodatek pasuje do gry „CATAN” ..
69.00zł
Model: Catan Skarby Smoki i Odkrywcy
Nowe przygody na wyspie Catan!Rozszerzenie Skarby, Smoki i Odkrywcy składa się z sześciu różnych scenariuszy. Są one przeznaczone przede wszystkim dla graczy, którzy znają już dobrze rozszerzenia Żeglarze oraz Miasta i Rycerze i chcieliby podnieść poziom trudności gry. Szczególnie powinny im przypaś..
59.00zł
Model: Catan Wersja Podróżna
Rodzina gier CATAN ponownie się powiększa! Od teraz gracze będą mogli handlować, budować i rozwijać swoje osady podczas każdej swojej podróży a także na plaży czy też pikniku. „Catan: Wersja podróżna” mieści się w praktycznym, plastikowym pudełku, które po rozłożeniu pełni funkcję pla..
109.00zł
Model: Catan Żeglarze Dodatek dla 5-6 graczy
Postawić żagle! Elementy i zasady tego dodatku umożliwiają dwóm dodatkowym graczom na udział w morskiej przygodzie.Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora na was! Kurs na CATAN!Ten dodatek pasuje do gry „CATAN” oraz..
69.00zł
Model: Dobble Zwierzaki
Ten, ten, no... wielbłąd!Podstawowa zasada gry to znalezienie jak najszybciej zwierzątka, które łączy dwie karty. To samo zwierzątko na dwóch kartach zawsze jest tylko jedno, o czym należy pamiętać i w to nie wątpić (bo nie raz się zdarza, że nijak nie można go zauważyć ;) Ale na czym to polega..
40.00zł 47.00zł
Model: Doom Gra Planszowa
Przebijaj się przez hordy demonów w chwale należnej elicie marines UAC lub pokieruj legionem demonów, by przejąć cały obiekt. Gracze przechodzą serię morderczych misji; marines próbują osiągnąć różne cele, zaś najeźdźca będzie dowodził armią wygłodniałych demonów i zrobi wszystko, aby przesz..
239.00zł
Model: Dylematy Króla Gra Planszowa
Dylematy króla to interaktywna gra narracyjna z elementami legacy w której występuje kilka gałęzi wyboru historii z wieloma możliwymi zakończeniami, oraz talią kart przygód która zwiększa się wraz z Waszymi wyborami.Gracze reprezentują różne rody kierujące rządem Królestwa Ankista. W każdej rund..
279.00zł
Model: Eldritch Horror: Zaginiona Wiedza
Wymaga podstawowej wersji gry Eldritch Horror!Potęga mrocznych sił rośnie!Na długo nim ludzkość uznała się za dominującą formę życia na Ziemi, żyły na niej inne potęgi. Jednak wszystko ma swój kres. Czy to wskutek działania żywiołów, drapieżników, czy własnych przerośniętych ambicji,&..
95.00zł
Model: Fallout: Nowa Kalifornia
Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Fallout gra planszowa.Ach, Kalifornia: słoneczny blask, bryza znad oceanu i radioaktywne pustkowie aż po horyzont. Ten opustoszały, przybrzeżny stan był niegdyś niczym jaśniejący klejnot, ale od czasów Wielkiej Wojny region znany dziś ja..
135.00zł
Pokazuje 1 do 12 z 60 (5 Stron)
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.