Menu
Your Cart

Gry Planszowe

Model: Catan Gra o Tron Braterstwo Straży
Jesteście tarczą przeciwko ciemności…Mamy przyjemność zapowiedzieć Grę o Tron Catan: Braterstwo Straży – nową grę opartą na mechanice Catanu, tym razem jednak poddaną znacznym zmianom i osadzoną w uniwersum Pieśni Lodu i Ognia.W nowej grze z serii Catan gracze wcielają się w dowódców Nocnej St..
249.00zł
Model: Catan Gwiezdni Osadnicy
Wreszcie udało się sięgnąć gwiazd! Jest środek trzeciego tysiąclecia. Ty i twoi koledzy z Catanii podróżujcie statkami kosmicznymi na odległe systemy planetarne w poszukiwaniu większej ilości zasobów. Po drodze zaprzyjaźniasz się z obcymi cywilizacjami, które mogą stać się cenionymi partnerami handl..
259.00zł
Model: Catan Kupcy i Barbarzyńcy Dodatek dla 5-6 graczy
Wyruszcie na spotkanie nowej przygody!Elementy i zasady tego dodatku umożliwiają dwóm dodatkowym graczom zagranie w nowe scenariusze i warianty.Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora na was! Kurs na CATAN!Ten dodate..
69.00zł
Model: Catan Miasta i Rycerze Dodatek dla 5-6 graczy
CATAN w niebezpieczeństwie!Elementy i zasady tego dodatku umożliwiają dwóm dodatkowym graczom udział w starciu z nadciągającymi barbarzyńcami.Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora..
69.00zł
Model: Catan Odkrywcy i Piraci Dodatek dla 5-6 graczy
Piraci na horyzoncie! Elementy i zasady tego dodatku pozwalają dwóm dodatkowym graczom wyruszyć na ekscytujące wyprawy!Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora na was! Kurs na CATAN!Ten dodatek pasuje do gry „CATAN” ..
69.00zł
Model: Catan Pojedynek
Catan: Pojedynek to idealna gra nie tylko dla fanów Catanu, ale także dla tych, którzy szukają przyjemnej gry dla dwóch osób. Catan powraca w pełnej krasie i zaprasza wszystkich do budowania, wydobywania surowców i wytyczania nowych dróg na bogatej w zasoby naturalne, pięknej wyspie.Catan pojedynek ..
77.00zł
Model: Catan Skarby Smoki i Odkrywcy
Nowe przygody na wyspie Catan!Rozszerzenie Skarby, Smoki i Odkrywcy składa się z sześciu różnych scenariuszy. Są one przeznaczone przede wszystkim dla graczy, którzy znają już dobrze rozszerzenia Żeglarze oraz Miasta i Rycerze i chcieliby podnieść poziom trudności gry. Szczególnie powinny im przypaś..
59.00zł
Model: Catan Szybka Gra Karciana
Catan: Szybka Gra Karciana wraca do sklepów w nowej, poprawionej odsłonie! Wybierzcie się na wyprawę i zbudujcie wspaniałe miasta na tajemniczej wyspie, obfitej w zasoby naturalne.  Bogać sięKażdy gracz zaczyna z jedną osadą, jedną drogą i trzema losowymi kartami surowców. Karty..
32.00zł
Model: Catan Żeglarze Dodatek dla 5-6 graczy
Postawić żagle! Elementy i zasady tego dodatku umożliwiają dwóm dodatkowym graczom na udział w morskiej przygodzie.Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora na was! Kurs na CATAN!Ten dodatek pasuje do gry „CATAN” oraz..
69.00zł
Model: Dobble Zwierzaki
Ten, ten, no... wielbłąd!Podstawowa zasada gry to znalezienie jak najszybciej zwierzątka, które łączy dwie karty. To samo zwierzątko na dwóch kartach zawsze jest tylko jedno, o czym należy pamiętać i w to nie wątpić (bo nie raz się zdarza, że nijak nie można go zauważyć ;) Ale na czym to polega..
44.00zł
Model: Doom Gra Planszowa
Przebijaj się przez hordy demonów w chwale należnej elicie marines UAC lub pokieruj legionem demonów, by przejąć cały obiekt. Gracze przechodzą serię morderczych misji; marines próbują osiągnąć różne cele, zaś najeźdźca będzie dowodził armią wygłodniałych demonów i zrobi wszystko, aby przesz..
239.00zł
Model: Fallout Gra Planszowa
Fallout to przygodowa gra planszowa dla 1 do 4 graczy oparta na bestsellerowej serii gier komputerowych od Bethesda Softworks. Rozpoczynając rozgrywkę gracze mają przed sobą jeden główny cel – przetrwać na post-apokaliptycznym pustkowiu. Szybko okazuje się, że nie jest to takie proste. Gracze ..
179.00zł
Pokazuje 1 do 12 z 81 (7 Stron)
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.