Menu
Your Cart

Gry Planszowe

Model: Catan Kupcy i Barbarzyńcy Dodatek dla 5-6 graczy
Wyruszcie na spotkanie nowej przygody!Elementy i zasady tego dodatku umożliwiają dwóm dodatkowym graczom zagranie w nowe scenariusze i warianty.Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora na was! Kurs na CATAN!Ten dodate..
69.00zł
Model: Catan Miasta i Rycerze Dodatek dla 5-6 graczy
CATAN w niebezpieczeństwie!Elementy i zasady tego dodatku umożliwiają dwóm dodatkowym graczom udział w starciu z nadciągającymi barbarzyńcami.Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora..
64.00zł
Model: Catan Odkrywcy i Piraci Dodatek dla 5-6 graczy
Piraci na horyzoncie! Elementy i zasady tego dodatku pozwalają dwóm dodatkowym graczom wyruszyć na ekscytujące wyprawy!Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora na was! Kurs na CATAN!Ten dodatek pasuje do gry „CATAN” ..
69.00zł
Model: Catan Skarby Smoki i Odkrywcy
Nowe przygody na wyspie Catan!Rozszerzenie Skarby, Smoki i Odkrywcy składa się z sześciu różnych scenariuszy. Są one przeznaczone przede wszystkim dla graczy, którzy znają już dobrze rozszerzenia Żeglarze oraz Miasta i Rycerze i chcieliby podnieść poziom trudności gry. Szczególnie powinny im przypaś..
59.00zł
Model: Catan Żeglarze Dodatek dla 5-6 graczy
Postawić żagle! Elementy i zasady tego dodatku umożliwiają dwóm dodatkowym graczom na udział w morskiej przygodzie.Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora na was! Kurs na CATAN!Ten dodatek pasuje do gry „CATAN” oraz..
69.00zł
Model: Dobble Zwierzaki
Ten, ten, no... wielbłąd!Podstawowa zasada gry to znalezienie jak najszybciej zwierzątka, które łączy dwie karty. To samo zwierzątko na dwóch kartach zawsze jest tylko jedno, o czym należy pamiętać i w to nie wątpić (bo nie raz się zdarza, że nijak nie można go zauważyć ;) Ale na czym to polega..
40.00zł 47.00zł
Model: Dylematy Króla Gra Planszowa
Dylematy króla to interaktywna gra narracyjna z elementami legacy w której występuje kilka gałęzi wyboru historii z wieloma możliwymi zakończeniami, oraz talią kart przygód która zwiększa się wraz z Waszymi wyborami.Gracze reprezentują różne rody kierujące rządem Królestwa Ankista. W każdej rund..
279.00zł
Model: Giiker Smart Four Connected Gra Planszowa
Smart Four Connected to inteligentna, trójwymiarowa plansza do zupełnie nowej wersji gry w łączenie czterech elementów. Zawiera zintegrowanego sędziego, nagrywa twoje ruchy i podpowiada mruganiem świateł, gdy osiągniesz cel. Możesz zmierzyć się z przyjaciółmi, sztuczną inteligencją lub zagrać we wbu..
319.00zł
Model: Horror w Arkham Śmiertelna Głębia Nocy
Kate Winthrop przycisnęła mocniej do szyi kołnierz swojego długiego płaszcza, aby ochronić się przed przeszywającym chłodem wilgotnej, jesiennej nocy. Tuż obok z piskiem opon przejechał długi czarny samochód, ścigany przez policyjny radiowóz. Starając się trzymać jak najdalej od panującego chaosu, K..
104.00zł
Model: Pędzące żółwie
„Pędzące żółwie” to doskonała zabawa dla graczy w każdym wieku, zaczynając od czasów późno-przedszkolnych, czyli od lat pięciu. To także największy bestseller Egmontu. Gra kupowana najczęściej i wydawana nieprzerwanie najdłużej spośród ponad stu różnych tytułów. Tytuł gry „Pędzące żółwie” wymieniany..
47.00zł
Model: Posiadłość Szaleństwa Ścieżka Węża
Pośród swojego dzikiego piękna, grubych konarów drzew i bujnej zieleni dżungla skrywa liczne zagrożenia. Wyczerpujący upał, ograniczone zapasy i wygłodniałe bestie wystarczą, by nawet najbardziej nieustraszony podróżnik zatęsknił za cywilizacją. Na tych, którym uda się przetrwać typowe niebezpieczeń..
189.00zł
Model: Posiadłość Szaleństwa Świątynia Świtu
W pełnych przepychu pomieszczeniach Loży Srebrnego Świtu najbardziej wpływowi mieszkańcy Arkham gromadzą się, aby tworzyć biznesowe sojusze, planować pochody i wywierać nacisk na polityków. Potajemnie spotykają się także po to, aby odbywać zakazane rytuały, których konsekwencje trudno przewidzieć. N..
99.00zł 129.00zł
Pokazuje 1 do 12 z 53 (5 Stron)
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.