Menu
Your Cart

Nintendo Switch

Model: 9 Monkeys of Shaolin Switch
PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻDATA PREMIERY: 16 PAŹDZIERNIKA 2020Wysyłka: 15.10.2020(nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora)OPANUJ SZTUKI WALKI, ZAPANUJ NAD SWOIM PRZEZNACZENIEM„Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli ..
129.00zł
Model: AVICII Invector Encore Edition Switch
Jego niesamowici fani chcieli więcej, więc pora na bis! AVICII Invector Encore Edition wychodzi na scenę z najpełniejszym koncertem, dodając aż 10 pożądanych utworów, w tym Peace of Mind, Freak, oraz zdobywający wysokie notowania na listach przebojów S.O.S.Stworzony we współpracy z nieżyjącym j..
129.00zł
Model: Bakugan Champions Of Vestroia Nintendo Switch
PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ DATA PREMIERY: 06 LISTOPADA 2020 Wysyłka: 05.11.2020 (nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora) Bakugan: Champions of Vestroia to zupełnie nowa gra akcji RPG z oryginalną fabułą, która bazuje na popularnym serialu telewiz..
169.00zł
Model: Bakugan Champions Of Vestroia Toy Edition Nintendo Switch
PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ DATA PREMIERY: 06 LISTOPADA 2020 Wysyłka: 05.11.2020 (nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora) Bakugan: Champions of Vestroia Toy Edition zawiera: Grę wideo Bakugan: Champions of Vestroia na Nintendo Switch Wyjątkową f..
199.00zł
Model: Ben 10 Wyprawa po moc! Switch
Ben wraz z rodziną cieszył się urokami wakacji w Europie... aż złowrogi czarnoksiężnik Hex uwolnił potęgę czterech tajemniczych kryształów! Jedynie Ben 10 może sprostać klątwie – przygotuj się na transformacje w potężnych kosmitów i walki z wrogami, rozwiązywanie łamigłówek i swobodną eksplorację ek..
148.00zł
Model: Bloodstained Ritual of the Night Switch
Najnowsze dzieło twórcy legendarnej CastlevaniiBloodstained: Ritual of the Night to mroczne RPG akcji utrzymane w konwencji zbliżonej do klasycznych gier platformowych. Akcja gry dzieje się w XVIII wiecznej Anglii, gdzie tajemnicza moc zaludniła pewien zamek hordami demonów, a przy okazji ujawniła p..
169.90zł
Model: Burnout Paradise Remastered Switch
Witaj z powrotem w Paradise City!Poczuj zew akcji i pokaż, kto naprawdę rządzi w „Burnout Paradise Remastered”! Ruszaj do istnego raju dla kierowców i zostaw rywali w tyle, jeżdżąc po zatłoczonych ulicach centrum miasta i górskich drogach na odludziu. Raz jeszcze popisz się wysokooktanowymi wyczynam..
159.00zł 189.00zł
Model: Call of Cthulhu Switch
Call of Cthulhu – stworzona przez Cyanide Studios, oficjalna adaptacja kultowej papierowej RPG wydawnictwa Chaosium – to przeznaczona na systemy PlayStation 4, Xbox One i PC detektywistyczna RPG z elementami skradanki, utrzymana w klimacie psychologicznego horroru.Rozwijana przez dziesięciolecia Mit..
159.90zł
Model: Children of Morta Switch
Children of Morta to utrzymana w stylistyce retro produkcja, łącząca elementy roguelike’owego RPG i narracyjnej przygodówki. Tytuł został sfinansowany przy wsparciu użytkowników Kickstartera, a za jego powstanie odpowiada niezależne studio Dead Mage, znane wcześniej głównie za sprawą trzecioosoboweg..
149.90zł
Model: Chronos: Before the Ashes N Switch
PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ DATA PREMIERY: 1 GRUDZIEŃ 2020 Wysyłka: 30.11.2020 (nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora)OPIS GRY: Chronos: Before the Ashes to nastrojowe RPG opowiadające kronikę życiowej misji bohaterów chcących ocalić swoją o..
129.99zł
Model: Commandos 2 - HD Remaster Switch
PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ DATA PREMIERY: 4 GRUDNIA 2020 Wysyłka: 03.12.2020 (nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora)Przeżyj raz jeszcze emocje z arcydziełem, które zdefiniowało gatunek strategii czasu rzeczywistego, po raz pierwszy na kon..
129.00zł
Model: Empire of Sin Switch
PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ  DATA PREMIERY:  1 GRUDINA 2020Wysyłka: 30.11.2020 (nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora)Empire of Sin to gra strategiczna od Romero Games i Paradox Interactive, która przeniesie cię w serce ..
169.00zł
Pokazuje 1 do 12 z 36 (3 Stron)
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.