Menu
Your Cart

Deliver Us The Moon Edycja Deluxe PL + nakładki na analogi

Deliver Us The Moon Edycja Deluxe PL + nakładki na analogi
Deliver Us The Moon Edycja Deluxe PL + nakładki na analogi
Deliver Us The Moon Edycja Deluxe PL + nakładki na analogi
Deliver Us The Moon Edycja Deluxe PL + nakładki na analogi
 • Stan: W magazynie
 • Model: Deliver Us The Moon Edycja Deluxe X1
129.00zł

Dostępne opcje


PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ 

 DATA PREMIERY: 14 SIERPNIA 2020

Wysyłka: 13.08.2020 

(nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora)

Wydanie pudełkowe Deliver Us The Moon Deluxe Edition poza grą zawiera wyjątkowe dodatki:

 • wysoko ocenianą ścieżkę dźwiękową w wersji cyfrowej
 • 100-stronicowy cyfrowy artbook

  Deliver Us The Moon to thriller sci-fi osadzony w niedalekiej, postapokaliptycznej przyszłości, w której zasoby naturalne Ziemi ulegają wyczerpaniu. Pragnąc zażegnać kryzys energetyczny, światowe potęgi utworzyły organizację World Space Agency, która odkryła na Księżycu nowe, obiecujące źródło energii.

  Organizacja skolonizowała naszego naturalnego satelitę i obsługiwała wzniesioną na jego powierzchni placówkę, aż jednej zgubnej nocy Ziemia utraciła kontakt z kolonią, a dostawy energii zostały wstrzymane. W Deliver Us The Moon wcielasz się w rolę ostatniego astronauty na Ziemi, który kilka lat po katastrofie wybiera się na misję, której wynik zaważy na losie całej planety. Jego zadanie: zbadać przyczynę usterki i ocalić ludzkość.

  Twoim jedynym towarzyszem podczas przygody jest mały robot o imieniu ASE. Wspólnie będziecie przemierzać powierzchnię Księżyca i przeszukiwać opuszczone instalacje w poszukiwaniu wskazówek, aby odkryć tajemnice i ukryte zamiary dawno nieżyjących kolonistów! Uratujesz ludzkość, czy zginiesz w mrocznej otchłani kosmosu?

  Cechy gry:

  • REALISTYCZNA FABUŁA - Historia skupia się na aktualnych problemach takich jak zmiana klimatu i wyczerpywanie zasobów naturalnych Ziemi.
  • ROZMAITE STYLE GRY - Doświadcz rozgrywki w perspektywie 1. i 3. osoby – Deliver Us The Moon to wciągająca przygoda, która łączy elementy wielu gatunków gier.
  • ZOSTAŃ ASTRONAUTĄ - Opuść Ziemię w rakiecie, udaj się do stacji kosmicznej WSA i eksploruj powierzchnię Księżyca, doświadczając swobody ruchu wynikającej ze stanu nieważkości. Otwarty świat gry możesz przemierzać pieszo, łazikiem lub koleją jednoszynową.
  • ODKRYJ TAJEMNICE PRZESZŁOŚCI - Ruiny poprzednich misji księżycowych kryją wiele tajemnic. Użyj narzędzia Astrotool, aby odkryć historię kolonii na Księżycu.
  • KORZYSTAJ Z TECHNOLOGII EPOKI KOSMICZNEJ - Korzystaj z pomocy drona ASE i nowoczesnej technologii: od nowych kombinezonów kosmicznych po przecinaki laserowe, rakiety i mechaniczne ramiona.
  • PRZETRWAJ W NIEBEZPIECZNYM ŚRODOWISKU - Zapas tlenu jest ograniczony, a wokół Ciebie nie ma nic prócz próżni kosmicznej – każda chwila to walka o życie.
  • ZŁAM KOD - Pokonuj przeszkody na Twojej drodze i odkrywaj tajemnice przeszłości, używając rozmaitych narzędzi i sprytu, aby rozwiązać złożone zagadki.
  • POCZUJ STAN NIEWAŻNOŚCI DZIĘKI ŚCIEŻCE DŹWIĘKOWEJ NIE Z TEJ ZIEMI - Deliver Us The Moon cechuje się wspaniałą, trzygodzinną ścieżką dźwiękową, której nie powstydziłyby się klasyki kina sci-fi.
  • GRA OPARTA NA SILNIKU UNREAL® ENGINE 4 - Deliver Us The Moon wykorzystuje silnik Unreal® Engine 4 zapewniający niesamowitą rozgrywkę i grafikę.
  Informacje
  PlatformaXbox One
  WydawcaKoch Media
  Wersja językowaAngielska + polskie napisy
  Przedział wiekowyPEGI 12
  GatunekPrzygodowe
  Liczba graczy1
  Kod produktu5060188671725
  NośnikBlu-ray Disc
  Informacja o cookies
  Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.