Menu
Your Cart

Spacebase Startopia PL + nakładki na analogi

Spacebase Startopia PL + nakładki na analogi
Spacebase Startopia PL + nakładki na analogi
Spacebase Startopia PL + nakładki na analogi
Spacebase Startopia PL + nakładki na analogi
Spacebase Startopia PL + nakładki na analogi
New
Spacebase Startopia PL + nakładki na analogi
  • Stan: W magazynie
  • Model: Spacebase Startopia PS5
249.00zł

Dostępne opcje


PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ

DATA PREMIERY: 26 MARCA 2021
Wysyłka: 25.03.2021
(nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora)

Ratunku, wszyscy zginie... co... Och, przepraszam, pora na aktualizację systemu - [STARY STATUS USUNIĘTY] - No, teraz lepiej. WITAJCIE w Spacebase Startopia! Jestem VAL, wasza pomocna i skuteczna robotyczna przewodniczka!

Według moich informacji, tej stacji nie używano od siedemnastu lat! Bardzo dziwne. Wygląda też na to, że jesteś jedyną racjonalną formą życia w tym Sektorze. GRATULACJE! Od teraz jesteś tu dowódcą! Mam nadzieję, że pójdzie ci lepiej niż twojemu poprzednikowi, który, według dziennika pokładowego miał... och... bliskie spotkanie z glistowatymi kosmitami... nic poważnego!

Żeby nie podzielić jego losu, musisz zrobić wiele różnych rzeczy. Na przykład zająć się rozwojem dalszych Sektorów, konserwacją trzech Głównych Pokładów, zdobywaniem i zabawianiem gości z najodleglejszych zakątków kosmosu, a oni z kolei dostarczą Energię potrzebną do sfinalizowania naszych planów globalnej poprawy. A, jesz cze jedno, to chyba tylko jakiś błąd w protokołach bezpieczeństwa, ale moje sensory wykrywają dużą liczbę wrogich stworzeń we wszystkich innych Sektorach...

No, na co czekasz? Do roboty, pora podbić kosmos!

Spacebase Startopia to unikalne połączenie symulacji ekonomicznej, budowania i rozwijania imperium, potyczek w czasie rzeczywistym i konkretnej dawki humoru. Wymagająca kampania dla jednego gracza i elastyczny tryb walki uzupełnia tryb współpracy lub współzawodnictwa z innymi graczami do czterech osób. A jeśli jednoczesne zarządzanie trzema Pokładami, zabawianie ośmiu ras kosmitów i obrona przed najeźdźcami wydają się nie aż takie trudne, dynamiczny komentarz uroczego i złośliwego robota z chęcią dobije gracza!

CECHY GRY:

  • 10 wymagających misji w kampanii dla pojedynczego gracza - zrób wszystko, aby stworzyć najlepszą atrakcję dla turystów z całego kosmosu .
  • Trzy Główne Pokłady wymagające odpowiedniego zarządzania
  • Sub Deck z pomieszczeniami utrzymującymi przy życiu, Fun Dec k skupiony na rozrywce, oraz Bio Deck z roślinnością i zwierzętami, które dostarczają zasobów do przetrwania i goszczą wdzięczne Driady .
  • Zniszcz konkurencję - sabotuj przemysł przeciwników, użyj robotów żeby ich atakować, handluj i uważaj na Kosmicznych Piratów .
  • VAL, robocia narratorka - reaguje na decyzje gracza i zawsze służy pomocą oraz złośliwym komentarzem .
  • Różne tryby rozgrywki - poza kampanią dla jednego gracza jest tu też konfigurowalny tryb piaskownicy, oraz kooperacja lub współzawodnictwo z innymi , do czterech osób.

Informacje
PlatformaPlaystation 5 (PS5)
WydawcaKalypso Media
Wersja językowaPolska - dubbing
Przedział wiekowyPEGI 7
GatunekStrategia / Symulacja
Liczba graczy1-4
Kod produktu4020628700317
NośnikBlu-ray Disc
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.