Menu
Your Cart

Chivalry 2 Day One Edition PL + nakładki na analogi

Chivalry 2 Day One Edition PL + nakładki na analogi
Chivalry 2 Day One Edition PL + nakładki na analogi
Chivalry 2 Day One Edition PL + nakładki na analogi
Chivalry 2 Day One Edition PL + nakładki na analogi
Chivalry 2 Day One Edition PL + nakładki na analogi
-36 %
Chivalry 2 Day One Edition PL + nakładki na analogi
 • Stan: W magazynie
 • Model: Chivalry 2 Day One Edition PS4
Ta oferta kończy się:
Dni
Godz.
Min.
Sek.
115.00zł
179.00zł

Dostępne opcje


Powróć na średniowieczne pole bitew.

Chivalry 2 Day One Edition to wieloosobowy slasher z perspektywy pierwszej osoby, zainspirowany filmowymi, średniowiecznymi, pełnymi rozmachu bitwami. Będziesz tu brać udział w akcji każdego znanego momentu tej epoki - od pojedynków na miecze, poprzez deszcze strzał, po oblężenia zamków i znacznie więcej.

Zapanuj nad ogromnymi polami bitew. Katapulty rozrywają ziemię wokół, gdy ty bierzesz udział w oblężeniach zamków, podpalasz wsie i mordujesz paskudne chłopstwo w powracającym docenianym przez fanów trybie drużynowego wypełniania celów.

Nowa era walki wręcz

Zupełnie nowy sposób walki mieczem łączy ciosy w czasie rzeczywistym z systemem swobodnego łączenia ich w efektowne serie , przyspieszając akcję i pozwalając graczom na zostanie wirtuozem mordowania . Skrojony pod starcia z kilkoma przeciwnikami naraz, system walki w Chivalry 2 Day One Edition łączy to, co najlepsze w FPSach i bijatykach.

CECHY GRY:

 • Cross - Play na wszystkich platformach - wielkie starcia wymagają wielkich pól bitwy. cross - play pomiędzy wszystkimi sprzętami zaciera granice między PC a konsolami i pozwala graczom spotkać się niezależnie od wybranej platformy.
 • Oszałamiające wrażenia wizualne - ogromna poprawa jakości graficznej i niesamowita atmosfera ulubionych momentów hollywoodzkich filmów akcji osadzonych w średniowieczu. Wszystko to dzięki silnikowi Unreal Engine 4.
 • Niesamowita, średniowieczna skala - zamaszyste lokacje od terenów turniejowych po imponujące oblężenia zamków. Chaos monumentalnych bitew rodem z Gry o Tron.
 • Wybierz styl walki – nowy system subklas postaci i największe do tej pory zróżnicowanie. Cztery podstawowe klasy postaci i różne subklasy, arsenał unikalnych broni - każda z wieloma wariantami wyglądu, a także nowe akcesoria bojowe , takie jak dzbanki z olejem, barykady, skrzynie z zaopatrzeniem, czy zaostrzone paliki.
 • Rozpętaj piekło - zapanuj nad polem bitwy dzięki różnym maszynom oblężniczym, takim jak balisty, katapulty, trebusze, tarany, mantlety, pułapki, drabiny i inne.
 • Stwórz swojego bohatera - zostań bohaterem i wyglądaj jak bohater. Szczegółowy kreator postaci daje wiele możliwości: głowę, kolor skóry, zarost i kolory włosów, niedoskonałości i malowani a twarzy, przydomki, herby, hełmy, zbroję, broń i wiele innych.
 • Odgrywanie postaci - więcej opcji głosowych i emotek pozwala wczuć się w postać i odgrywać ją wedle uznania, z nowymi oraz powracającymi aktorami głosowymi. Epicko zakpij z przeciwnika za pomocą nowych , animowanych emotek!
 • Nie poddawaj się - walcz dalej nawet , gdy utną ci kończynę, przewrócą, rozbroją, podpalą, naszpikują strzałami i zniszczą tarczę, zalany krwią i na kolanach. Bandaże, wskrzeszenia i nowy status powalonego pozwoli na pozostanie na polu walki i wspieranie kolegów aż do ostatniej kropli krwi.
 • Pełna swoboda - pola bitwy są pełne różnych przedmiotów, których można użyć. Złap kurę, podpal ją i rzuć; zabij przeciwnika odciętą głową jego kolegi; zaimprowizuj nowy styl walki widłami ... lub pomidorami!
 • Royal Zweihänder, darmowa, dwuręczna broń. Idealny miecz, gdy jesteś otoczony i gotowy, by wejść w szał krwawej chwały.

Gra wymaga posiadania PlayStation Plus lub Xbox Live Gold.

Informacje
PlatformaPlaystation 4 (PS4)
WydawcaTripwire Interactive
Wersja językowaAngielska + polskie napisy
Przedział wiekowyPEGI 18
GatunekAkcja
Kod produktu4020628711443
NośnikBlu-ray Disc
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.