Menu
Your Cart

World War Z Aftermath PL + nakładki na analogi

World War Z Aftermath PL + nakładki na analogi
World War Z Aftermath PL + nakładki na analogi
World War Z Aftermath PL + nakładki na analogi
World War Z Aftermath PL + nakładki na analogi
World War Z Aftermath PL + nakładki na analogi
World War Z Aftermath PL + nakładki na analogi
  • Stan: W magazynie
  • Model: World War Z Aftermath PS4
159.00zł

Dostępne opcje


World War Z: Aftermath na platformy PlayStation 4® i XBOX One® to najlepsza kooperacyjna strzelanka z zombie, zainspirowana kinowym hitem studia Paramount Pictures, a zarazem kolejny etap ewolucji przebojowego World War Z, którego atuty doceniło ponad 15 milionów graczy. Odwróć bieg wydarzeń apokalipsy zombie na konsolach i komputerach osobistych z rozgrywką międzyplatformową. Zaproś do trzech znajomych lub graj w pojedynkę z sojusznikami SI i walcz na całym świecie przeciw hordom wygłodniałych zombie w trakcie pełnych napięcia nowych epizodów fabularnych. Odbij Watykan w iście epickiej konfrontacji w Rzymie i połącz siły z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce.

W pudełku z World War Z: Aftermath znajdzie się dodatkowo cał a zawartość z edycji Game of the Year World War Z.

CECHY GRY:

Nowe opowieści z targanego wojną świata - Odbij Watykan w iście epickiej konfrontacji w Rzymie i połącz siły z ocalałymi na śnieżnej Kamczatce w ramach nowych misji fabularnych. Graj jako nowe i powracające postacie, ścierając się z nieumarłymi przy użyciu nowego brutalnego systemu walki wręcz, dziesiątkując gniki przy użyciu wyjątkowych ruchów, profitów i opcji podwójnych broni, takich jak sierp i tasak. Daj odpór nowym nieumarłym koszmarom, takim jak chmary wygłodniałych szczurów, które wprowadzą do twoje j drużyny kompletny chaos.

Nowa generacja hordy zombie - Graj we wspaniałej rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Zatrzymaj niekończące się fale coraz trudniejszych zombie w nowym trybie hordy XL wprowadzającym na ekran setki zombie więcej, niż by ło to dotąd możliwe. Tryb hordy XL zostanie wprowadzony po premierze, w ramach darmowej aktualizacji PC.

Rozbudowane postępy i nowa perspektywa - Doświadcz ekscytującej nowej perspektywy dzięki wprowadzonemu przez wersję Aftermath nowemu immersyjnemu trybo wi z widokiem z pierwszej osoby. Rozwijaj osiem wyjątkowych klas – miotacza kul, ludzkiego inferno, siekacza, lekarza, kombinatora, eksterminatora, droniarza i zupełnie nowej klasy straż przednia – z których każda ma własne profity i style rozgrywki. Perso nalizuj broń, aby sprostać każdemu wyzwaniu i wykonywać nowe codzienne misje ze specjalnymi modyfikatorami i dodatkowymi nagrodami.

Informacje
PlatformaPlaystation 4 (PS4)
WydawcaSaber Interactive
Wersja językowaAngielska + polskie napisy
Przedział wiekowyPEGI 18
GatunekAkcja
Liczba graczy1-4
Kod produktu0745760036615
NośnikBlu-ray Disc
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.