Menu
Your Cart

Disco Elysium - The Final Cut + nakładki na analogi

Disco Elysium - The Final Cut + nakładki na analogi
Disco Elysium - The Final Cut + nakładki na analogi
Disco Elysium - The Final Cut + nakładki na analogi
New
Disco Elysium - The Final Cut + nakładki na analogi
 • Stan: W magazynie
 • Model: Disco Elysium - The Final Cut PS4
179.99zł

Dostępne opcje


PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ

DATA PREMIERY: 9 GRZUDZIEŃ 2021
Wysyłka: 08.12.2021
(nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora)


Disco Elysium - The Final Cut to najpełniejsza edycja przełomowej gry RPG. Wcielasz się w detektywa, który dysponuje unikalnym zestawem umiejętności i całą dzielnicą wielkiego miasta do eksploracji . Przesłuchuj niezapomniane , charyzmatyczne postaci, rozwiązuj zagadki morderstw lub bierz łapówki. Zostań bohaterem lub totalnym degeneratem - wszystko zależy wyłącznie od ciebie. Disco Elysium - The Final Cut oferuje nie tylko niezliczone narzędzia do odgrywania r o l i , rewolucyjny system dialogów i niespotykaną swobodę wyboru znane z podstawowej gry, ale także dodaje nowe zadania i, po raz pierwszy, angielskie głosy postaci we wszystkich rozmowach. Na płycie z grą znajduje się wydanie Disco Elysium na PlayStation 4, które po umieszczeniu w czytniku konsoli PlayStation 5 pozwala na darmową aktualizację do wersji na nową generację.

CECHY GRY:

 • Pełne głosy we wszystkich dialogach- Wszyscy mieszkańcy miasta ożywają i przemawiają swoimi głosami . Skonfrontuj postaci ze sobą, staraj się im pomóc lub beznadziejnie się zakochaj, gdy każde słowo zostanie wypowiedziane z odpowiednim akcentem i emocjami.
 • Nowe zadania związane z aspektem politycznym- Zmierz się z rzeczywistością swojego światopoglądu, gdy polityczny kompas prowadzi cię nowymi ścieżkami. Odkryj nowych mieszkańców, cały dodatkowy obszar i monumentalne zabytki, pozostawiając jeszcze większy ślad na świecie, gdy gonisz za swoimi marzeniami.
 • Niespotykana wolność wyboru - Zastraszaj, omamiaj, uciekaj się do przemocy, pisz wiersze, śpiewaj na karaoke, tańcz jakby jutra nie było lub odnajdź sens życia. Disco Elysium - The Final Cut to najwierniejsze przełożenie papierowych gier fabularnych na gr ę wideo w historii.
 • Niezliczone narzędzia do odgrywania ról - Łącz jak zechcesz 24 skrajnie różne umiejętności. Rozwijaj swój styl dzięki ponad 80 elementom garderoby. Korzystaj z 14 narzędzi, od pistoletów przez latarki aż po boombox, lub mieszaj 6 różnych substancji psychoaktywnych. Rozwijaj swoją postać jeszcze lepiej dzięki 60 dzikim przemyśleniom w Gabinecie Myśli detektywa.
 • Rewolucyjny system dialogów z niezapomnianymi postaciami - Świat żyje i jest wypełniony czującymi ludźmi, a nie statystami. Zadawaj dociekliwe pytania, dokonuj wnikliwych obserwacji lub wyrażaj najdziksze pragnienia, odgrywając policjanta lub kogoś zupełnie innego. Rewolucyjny system dialogowy Disco Elysium pozwala zrobić niemal wszystko.
 • Wyznacz własną, wyjątkową ścieżkę przez miasto - Eksploruj, manipuluj, zbieraj fanty lub zostań milionerem w otwartym świecie, jakiego jeszcze nie było. Miasto Revachol jest do wzięcia, kawałek po kawałku. Od ulic po plaże – i nie tylko. - Twardzi twardziele - Śmierć, seks, podatki i imprezy, nic nie jest wykluczone. Revachol to prawdziwe miasto z prawdziwymi wyzwaniami. Rozwiąż zagmatwane śledztwo w sprawie morderstwa lub zrelaksuj się i odpręż się z okazałymi sprawami pobocznymi. Detektyw decyduje, obywatele to zniosą.

Zawartość pudełkowej edycji Final Cut:

 • pełna gra na płycie Blu - ray
 • ekskluzywny plakat 46 x 61 cm
 • 190 - stronicowy cyfrowy artbook

Na płycie z grą znajduje się wydanie Disco Elysium na PlayStation 4 , które po umieszczeniu w czytniku konsoli PlayStation 5 pozwala na darmową aktualizację do wersji na nową generację.

Informacje
PlatformaPlaystation 4 (PS4) / Playstation 5 (PS5)
WydawcaSkybound Entertainment
Wersja językowaAngielska + polskie napisy (wymagana aktualizacja)
Przedział wiekowyPEGI 18
GatunekRPG
Liczba graczy1
Kod produktu0811949033772
NośnikBlu-ray Disc
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.