Menu
Your Cart

Chorus Day One Edition PL + nakładki na analogi

Chorus Day One Edition PL + nakładki na analogi
Chorus Day One Edition PL + nakładki na analogi
Chorus Day One Edition PL + nakładki na analogi
New
Chorus Day One Edition PL + nakładki na analogi
  • Stan: W magazynie
  • Model: Chorus PS4
179.99zł

Dostępne opcje


PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ

DATA PREMIERY: 3 GRUDZIEŃ 2021
Wysyłka: 02.12.2021
(nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora)

Wciel się w Narę – niegdyś najbardziej zabójczą wojowniczkę Kręgu, teraz jego najbardziej poszukiwaną dezerterkę – podczas misji zniszczenia mrocznego kultu, który ją stworzył. Odblokuj niszczycielską broń i zdolności kontrolujące umysły w innowacyjnej strzelance kosmicznej. Wraz z Opuszczonym, świadomym myśliwcem, odkrywaj starożytne świątynie, włącz się w emocjonujące walki w zerowej grawitacji i wybierz się poza granice znanej nam rzeczywistości.

  • PODRÓŻ KU ODKUPIENIU – Wciel się w Narę, asa myśliwskiego stawiającego czoła nawiedzającej przeszłości, w jej świadomym myśliwcu. Wyprawa ku odkupieniu zabierze was na krańce wszechświata i poza granice rzeczywistości w walce o zjednoczony ruch oporu przeciw Kręgowi i jego przywódcy, Wielkiemu Prorokowi.
  • WYPRAWA POZA GRANICE VOID – Wkrocz w nowy mroczny, tajemniczy i skonfliktowany wszechświat. Odkryj epickie miejsca, takie jak rozległe stacje kosmiczne czy dziwne poziomy egzystencji. Włącz się w emocjonujące walki w zerowej grawitacji od epickich rozmiarów kosmicznych przestrzeni po wąskie krystaliczne korytarze. Chorus to połączeni e skali i spektakularności eksploracji kosmicznych z dynamiczną akcją.
  • JEDEN PILOT, JEDEN STATEK, JEDNA ŻYWA BROŃ - Zdobądź potężne i zróżnicowane ulepszenia bojowe i broń. Ujarzmij wyjątkowe możliwości myśliwca i zdolności kontrolujące umysły, w tym pozasensoryczną percepcję, teleportację czy telekinezę – i pokonaj olbrzymie hordy wrogów oraz przejmij ogromne okręty bojowe. Łącz swoje moce i stań się prawdziwą żywą bronią.

CECHY GRY:

  • Włącz się w dynamiczną, szybką akcję wywodzącą się z klasycznych kosmicznych strzelanek.
  • Walcz o zjednoczenie ruchu oporu przeciw Kręgowi i jego złowieszczemu przywódcy, Wielkiemu Prorokowi.
  • Przewyższ hordy wrogich myśliwców, ogromne okręty bojowe i tajemnicze istoty Void uzbrojeniem, sprytem i strategią. Odzyskuj, ulepszaj i korzystaj z niszczycielskiej broni oraz zdolności w emocjonujących bitwach kosmicznych w zerowej grawitacji.
  • Odkrywaj nowy mroczny, tajemniczy i skonfliktowany wszechświat. Przemierzaj przestrzenie i stacje kosmiczne we wspaniałej oprawie graficznej nowej generacji w jakości 4K.

BONUS PREORDEROWY: Zamów Chorus w przedsprzedaży i otrzymaj skórkę Zbroi Starszyzny. Olśniewająca złoto - fioletowa szata, zarezerwowana dla najwyższych członków Kręgu, nawiązuje do wojskowej przeszłości Nary. Skórki zmieniaj ą wygląd Opuszczonego oraz wszystkich trzech początkowych broni: działka obrotowego, wyrzutni rakiet i działka laserowego.

DARMOWA AKTUALIZACJA : Wydanie pudełkowe na PlayStation 4 oferuje darmową aktualizację do wersji na PlayStation 5, gdy zostanie uruchomione na konsoli nowej generacji. Wydanie pudełkowe a konsole Xbox zawiera wersje na Xbox One oraz Series X dzięki technologii Smart Delivery.

Informacje
PlatformaPlaystation 4 (PS4)
WydawcaDeep Silver
Wersja językowaAngielska + polskie napisy
Przedział wiekowyPEGI 16
GatunekAkcja
Liczba graczy1
Kod produktu4020628674328
NośnikBlu-ray Disc
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.