Menu
Your Cart

Chorus Day One Edition PC PL

Chorus Day One Edition PC PL
Chorus Day One Edition PC PL
Chorus Day One Edition PC PL
New
Chorus Day One Edition PC PL
  • Stan: W magazynie
  • Model: Chorus PC
179.99zł


PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ

DATA PREMIERY: 3 GRUDZIEŃ 2021
Wysyłka: 02.12.2021
(nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora)

Wciel się w Narę – niegdyś najbardziej zabójczą wojowniczkę Kręgu, teraz jego najbardziej poszukiwaną dezerterkę – podczas misji zniszczenia mrocznego kultu, który ją stworzył. Odblokuj niszczycielską broń i zdolności kontrolujące umysły w innowacyjnej strzelance kosmicznej. Wraz z Opuszczonym, świadomym myśliwcem, odkrywaj starożytne świątynie, włącz się w emocjonujące walki w zerowej grawitacji i wybierz się poza granice znanej nam rzeczywistości.

  • PODRÓŻ KU ODKUPIENIU – Wciel się w Narę, asa myśliwskiego stawiającego czoła nawiedzającej przeszłości, w jej świadomym myśliwcu. Wyprawa ku odkupieniu zabierze was na krańce wszechświata i poza granice rzeczywistości w walce o zjednoczony ruch oporu przeciw Kręgowi i jego przywódcy, Wielkiemu Prorokowi.
  • WYPRAWA POZA GRANICE VOID – Wkrocz w nowy mroczny, tajemniczy i skonfliktowany wszechświat. Odkryj epickie miejsca, takie jak rozległe stacje kosmiczne czy dziwne poziomy egzystencji. Włącz się w emocjonujące walki w zerowej grawitacji od epickich rozmiarów kosmicznych przestrzeni po wąskie krystaliczne korytarze. Chorus to połączeni e skali i spektakularności eksploracji kosmicznych z dynamiczną akcją.
  • JEDEN PILOT, JEDEN STATEK, JEDNA ŻYWA BROŃ - Zdobądź potężne i zróżnicowane ulepszenia bojowe i broń. Ujarzmij wyjątkowe możliwości myśliwca i zdolności kontrolujące umysły, w tym pozasensoryczną percepcję, teleportację czy telekinezę – i pokonaj olbrzymie hordy wrogów oraz przejmij ogromne okręty bojowe. Łącz swoje moce i stań się prawdziwą żywą bronią.

CECHY GRY:

  • Włącz się w dynamiczną, szybką akcję wywodzącą się z klasycznych kosmicznych strzelanek.
  • Walcz o zjednoczenie ruchu oporu przeciw Kręgowi i jego złowieszczemu przywódcy, Wielkiemu Prorokowi.
  • Przewyższ hordy wrogich myśliwców, ogromne okręty bojowe i tajemnicze istoty Void uzbrojeniem, sprytem i strategią. Odzyskuj, ulepszaj i korzystaj z niszczycielskiej broni oraz zdolności w emocjonujących bitwach kosmicznych w zerowej grawitacji.
  • Odkrywaj nowy mroczny, tajemniczy i skonfliktowany wszechświat. Przemierzaj przestrzenie i stacje kosmiczne we wspaniałej oprawie graficznej nowej generacji w jakości 4K.

BONUS PREORDEROWY: Zamów Chorus w przedsprzedaży i otrzymaj skórkę Zbroi Starszyzny. Olśniewająca złoto - fioletowa szata, zarezerwowana dla najwyższych członków Kręgu, nawiązuje do wojskowej przeszłości Nary. Skórki zmieniaj ą wygląd Opuszczonego oraz wszystkich trzech początkowych broni: działka obrotowego, wyrzutni rakiet i działka laserowego.

DARMOWA AKTUALIZACJA : Wydanie pudełkowe na PlayStation 4 oferuje darmową aktualizację do wersji na PlayStation 5, gdy zostanie uruchomione na konsoli nowej generacji. Wydanie pudełkowe a konsole Xbox zawiera wersje na Xbox One oraz Series X dzięki technologii Smart Delivery.

Informacje
PlatformaPC
WydawcaDeep Silver
Wersja językowaAngielska + polskie napisy
Przedział wiekowyPEGI 16
GatunekAkcja
Liczba graczy1
Kod produktu4020628674342
NośnikDVD
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.