Menu
Your Cart

PGA Tour 2K21 + nakładki na analogi

PGA Tour 2K21 + nakładki na analogi
PGA Tour 2K21 + nakładki na analogi
PGA Tour 2K21 + nakładki na analogi
PGA Tour 2K21 + nakładki na analogi
PGA Tour 2K21 + nakładki na analogi
PGA Tour 2K21 + nakładki na analogi
  • Stan: W magazynie
  • Model: PGA Tour 2K21 Switch
229.00zł

Dostępne opcje


PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ
DATA PREMIERY: 25 WRZEŚNIA 2020
Wysyłka: 24.09.2020
(nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora)

Niezależnie czy jesteś profesjonalnym golfistą, czy szukasz po prostu trochę rozrywki, w PGA TOUR 2K21 znajdziesz coś dla siebie!

Graj przeciwko topowym zawodnikom. Graj ze swoją drużyną. W PGA TOUR 2K21 możesz przestrzegać zasad gry… albo stworzyć swoje własne.

Nowy tryb kariery PGA TOUR. Udowodnij, na co cię stać i zostań kolejnym zwycięzcą Pucharu FedExCup. Zmierz się z najlepszymi zawodnikami PGA TOUR na swojej ścieżce kariery, zgarniając po drodze nagrody oraz sprzęt.

Mistrzowie PGA TOUR i nowe pola. Zmierz się z Justinem Thomasem i jedenastoma innymi, topowymi golfistami na zapierających dech, wiernie odwzorowanych polach golfowych, w tym: TPC Sawgrass, East Lake Golf Club i innych.

Zbuduj swoją karierę i pole marzeń. Stwórz i personalizuj swojego zawodnika MyPLAYER dzięki różnemu wyposażeniu i strojom od marek, które znasz i kochasz. Zaprojektuj swoje własne pole golfowe dzięki tysiącu dostępnych opcji.

Dominuj, niezależnie od doświadczenia. Nowicjusze mogą korzystać z samouczków, wskazówek i sugestii dotyczących wykonywania uderzeń. Opanuj do perfekcji grę dzięki opcjom Pro Vision, Distance Control, Putt Preview i innym innowacjom.

Rozkręć imprezę. Graj z przyjaciółmi w meczach wieloosobowych lokalnych lub online, takich jak Alt-Shot, Stroke Play, Skins czy Scramble dla czterech graczy.

Ustalaj własne zasady gry. Zarządzaj swoim klubem w trybie Online Societies. Organizuj rozgrywki sezonowe oraz turnieje i pochwal się swoim polem golfowym. Stwórz własne wymagania, jak również handicapy i ustawienia rozgrywki.

Pola bardziej realistyczne niż kiedykolwiek. Niezwykle realistyczne odwzorowanie pół golfowych sprowadza do gry zieleń, drzewa, jeziora i stawy! Wiernie przedstawiona forma transmisji rozgrywek PGA TOUR zaoferuje zgrabną grafikę, dynamiczne przerywniki filmowe i bezproblemowy system powtórek, a wszystko to okraszone komentarzem Luke’a Elvy’ego i Richa Beema. 

Informacje
PlatformaNintendo Switch
Wydawca2K Games
Wersja językowaAngielska
Przedział wiekowyPEGI 3
GatunekSportowe
Liczba graczy1
Kod produktu5026555068949
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.