Menu
Your Cart

Madden NFL 21 + nakładki na analogi

Madden NFL 21 + nakładki na analogi
Madden NFL 21 + nakładki na analogi
Madden NFL 21 + nakładki na analogi
Madden NFL 21 + nakładki na analogi
Madden NFL 21 + nakładki na analogi
New
Madden NFL 21 + nakładki na analogi
  • Stan: W magazynie
  • Model: Madden NFL 21 XONE
89.00zł

Dostępne opcje


Twarz marki – zdobądź sławę

Godnie reprezentuj nowe pokolenie, które sięgnie po laury, i pokaż niedowiarkom, co potrafisz, w ramach programu „Twarz marki – zdobądź sławę”. Zapoczątkuj nowy rozdział w historii, odciśnij swój ślad i wznieś się ponad oczekiwania – tylko Ty możesz to osiągnąć. Oto Twoja droga do Galerii Sław. Gra toczy się o najwyższą stawkę. Po raz pierwszy w historii serii możesz rozpocząć swoją karierę jako rozgrywający w liceum, a następnie przejść na pozycję biegacza lub skrzydłowego na uczelni. Sposób, w jaki grasz, będzie miał wpływ na tworzoną przez Ciebie historię i Twoją spuściznę. Wspinaj się po szczeblach świetlanej kariery w NFL, przechodząc przez sita kolejnych naborów, i daj z siebie wszystko.

Zespół marzeń – Madden Ultimate Team

Wejdź do gry w zupełnie nowym sezonie ekscytującej zawartości Ultimate Team i weź udział w tworzeniu zespołów do rywalizacji z innymi. Zdobywaj monety MUT, wykonując wyzwania Ultimate Team, i dopracuj do perfekcji tabelę graczy, podejmując strategiczne decyzje. Utwórz najmocniejszy skład marzeń z obecnych gwiazd NFL, legend Galerii Sław i nie tylko. Rozwiń swoje umiejętności i pokaż, co potrafisz, grając w sezonach H2H, naborach MUT i MUT Squads, aby zdobyć jeszcze więcej nagród i wykorzystać je w swojej kampanii Ultimate Team.

Gwiezdny nokaut

Zbierz drużynę i pokonaj rywali w najszybszym kooperacyjnym trybie eliminacji w grze Madden, w ramach którego rozgrywa się 5-minutowe mecze na unikalnym stadionie z komentatorem, dynamicznymi zasadami i futbolowymi legendami.

Kariera

Przejdź przez całą karierę w NFL i pozostaw po sobie spuściznę jako gracz, trener lub właściciel klubu, biorąc udział w ligach dla pojedynczego gracza lub dla wielu graczy grających online. Rywalizuj z nawet 32 zespołami i na lata zdominuj rozgrywki o Super Bowl. Ukończ każdy sezon, sięgając po doroczny puchar Pro Bowl, i zdobądź nagrody sezonowe.

Pokazy

Rywalizuj w zaciętych meczach online i offline (w trybie dla jednego lub wielu graczy) lub w trybie dla jednego gracza offline przeciwko komputerowi. Dostosuj ustawienia rozgrywki, takie jak długość kwarty, zasady, stadiony czy stroje.

Rozgrywka

Nowe specjalne ruchy zawodnika z piłką (ustawienia kontrolera Skill Stick)Uniki zawodnika z piłką zostały przypisane do prawego drążka, co pozwoli lepiej kontrolować łączenie ruchów i wykonywać kombinacje godne miana najlepszych akcji meczu. W tym roku możesz jeszcze bardziej nonszalancko wejść do strefy końcowej, gdyż popisowe wbiegnięcie włączysz jednym przyciskiem. Ale uwaga! Jeśli podczas tych popisów zawodnik z piłką zostanie przechwycony, może dojść do jej wypuszczenia!

Nowe, przyjazne dla użytkownika zasady działania natarcia na podającego Zapewnia to pełną kontrolę i szybką reakcję postaci podczas wykonywania ruchów natarcia na podającego. Użyj drążka kierunkowego, by wybrać ruch, zachowując cały czas pełną kontrolę nad dostępnymi w dowolnej chwili opcjami kombinacji do wyprowadzenia. Wykonaj natarcie na podającego w strategiczny sposób. Obrońcy mogą wykonać ograniczoną liczbę ruchów podczas zagrania, a ofensywni liniowi po chwili zaczną odpierać powtarzane ataki, więc urozmaicaj repertuar czynności, by wykorzystać cały potencjał ataku.


Informacje
PlatformaXbox One (XONE)
WydawcaElectronic Arts
Wersja językowaAngielska
Przedział wiekowyPEGI 3
GatunekSportowe
Liczba graczy1-4
Kod produktu5030947124359
NośnikBlu-ray Disc
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.