Menu
Your Cart

Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition PL + nakładki na analogi

Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition PL + nakładki na analogi
Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition PL + nakładki na analogi
Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition PL + nakładki na analogi
-53 %
Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition PL + nakładki na analogi
  • Stan: W magazynie
  • Model: Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition PS4
Ta oferta kończy się:
Dni
Godz.
Min.
Sek.
79.00zł
169.00zł

Dostępne opcje


Gold Edition

Resident Evil 7: Biohazard Gold Edition zawiera pełną wersję gry, z opublikowanymi wcześniej rozszerzeniami, w tym 3 dodatkami z zawartością do pobrania, w jednym, ostatecznym wydaniu grozy. W skład wcześniej opublikowanych DLC wchodzą Banned Footage Vol. 1, Banned Footage Vol. 2 oraz dopiero nadchodzące End of Zoe.

W dniu premiery tego wydania wszyscy posiadacze Resident Evil 7: Biohazard będą mogli za darmo pobrać także opóźnione DLC Not a Hero. W End of Zoe gracze odkryją nowe, bagienne obszary i staną przeciwko nowemu zagrożeniu.

Z kolei w Not a Hero powróci słynny, lubiany przez fanów serii żołnierz BSAA, Chris Redfield. Wydarzenia w tym dodatku zostały umiejscowione po głównym wątku fabularnym Resident Evil 7: Biohazard i prezentują rozgrywkę z zupełnie nowej perspektywy.

Resident Evil 7: Biohazard

Resident Evil 7: Biohazard wyznacza nowy kurs dla serii Resident Evil powracając do korzeni i prezentując prawdziwie przerażający horror. Akcja gry przeniesie nas do złowieszczej posiadłości na amerykańskiej plantacji, tuż po dramatycznych wydarzeniach z Resident Evil 6. Po raz pierwszy w historii serii gracze doświadczą grozy z perspektywy pierwszej osoby.

Łącząc najbardziej charakterystyczne elementy rozgrywki z napiętą atmosferą, która dwadzieścia lat temu ukuła termin „survival horror”, Resident Evil 7: Biohazard dostarczy zatrważająco realistyczne wrażenia, które zdefiniują nową erę w gatunku horroru.

Widok z perspektywy pierwszej osoby

Zmiana w serii związana ze zmianą perspektywy na pierwszą osobę sprawia, że horror stanie się jeszcze bliższy i bardziej osobisty; kompatybilność z zestawami VR pogłębi to doznanie jeszcze bardziej.

Stworzony przez Capcom kompletnie nowy silnik kompatybilny z VR działa z wiodącymi technologiami audio i wideo, dzięki czemu tworzy zatrważające, fotorealistyczne doświadczenie na niespotykanym dotychczas poziomie immersji.

Informacje
PlatformaPlaystation 4 (PS4)
WydawcaCapcom
Wersja językowaAngielska + polskie napisy
Przedział wiekowyPEGI 18
GatunekAkcja / przygodowe
Liczba graczy1
Wymagania sprzętoweOPCJONALNIE - urządzenie PlayStation VR + kamera PlayStation
NośnikBlu-ray Disc
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.