Menu
Your Cart

Wo Long Fallen Dynasty + nakładki na analogi

Wo Long Fallen Dynasty + nakładki na analogi
Wo Long Fallen Dynasty + nakładki na analogi
Wo Long Fallen Dynasty + nakładki na analogi
Wo Long Fallen Dynasty + nakładki na analogi
Wo Long Fallen Dynasty + nakładki na analogi
New
Wo Long Fallen Dynasty + nakładki na analogi
  • Stan: W magazynie
  • Model: Wo Long Fallen Dynasty XBOX
309.00zł

Dostępne opcje

PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ

DATA PREMIERY: 03 MARCA 2023
Wysyłka: 02.01.2023
(nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora)

Z mrocznych czeluści wyłania się smok.

Nowa, mroczna, fabularna gra akcji w klimatach fantasy, osadzona w Epoce Trzech Królestw. Stworzona przez Team NINJA, twórców Nioh.Rok 184. Chiny. Czasy późnej dynastii Han. Kraj ogarnia chaos i zniszczenie. Prosperująca przez wiele lat cesarska dynastia znajduje się na krawędzi upadku.Wo Long: Fallen Dynasty to dramatyczna i pełna akcji opowieść o bezimiennym żołnierzu walczącym o przetrwanie w mrocznej i fantastycznej, opanowanej przez demony wersji świata w czasach późnej dynastii Han. Gracze walczą z zabójczymi potworami i wrogimi żołnierzami posługującymi się technikami szermierskimi bazującymi na chińskich sztukach walki i starają się pokonać przeciwności losu, budząc drzemiącą w sobie moc.Wo Long oznacza skradającego się smoka, a także bohatera lub wybitną osobę, która nie jest jeszcze znana. To opowieść o oficerach, których czeka wspaniała przyszłość, ale którzy nie pokazali jeszcze, na co ich stać. A także historia głównego bohatera, który podąży ścieżką chwały.

CECHY GRY:

  • Demony w królestwie - Mroczna gra fantasy umiejscowiona w chaotycznej epoce Trzech Królestw z rozmachem przedstawia historię żołnierza walczącego o przetrwanie w opanowanym przez demony świecie okresu późnej dynastii Han. Trzy Królestwa oszalały jak nigdy przedtem!
  • Obudź drzemiącą w tobie moc - Pokonaj zabójczych wrogów, aby podnieść morale i obudzić drzemiącą w tobie moc! Przezwyciężaj trudności, korzystając z wyjątkowych strategii, w tym stylów bitwy opartych na „Pięciu Fazach”.
  • Podążaj ścieżką miecza - Walczący mieczami specjaliści w dziedzinie chińskich sztuk walki są znani z bezlitosnych ciosów i potrafią zmienić losy bitwy. Z gracją zmieniają tempo, na zmianę wykonując ofensywne i defensywne manewry. Przytłocz przeciwników gradem ciosów w serii intensywnych i krwawych bitew, przy okazji opanowując umiejętności precyzyjnej walki niezbędne, aby stać się mistrzem miecza.


Informacje
PlatformaXbox One (XONE) / Xbox Series X (XSX)
WydawcaKOEI TECMO
Wersja językowaAngielska
Przedział wiekowyPEGI 16
GatunekRPG
Liczba graczy1
Kod produktu5060327537103
NośnikBlu-ray Disc
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.