Menu
Your Cart

Lawn Mowing Simulator Landmark Edition

Lawn Mowing Simulator Landmark Edition
Lawn Mowing Simulator Landmark Edition
Lawn Mowing Simulator Landmark Edition
Lawn Mowing Simulator Landmark Edition
Lawn Mowing Simulator Landmark Edition
Lawn Mowing Simulator Landmark Edition
  • Stan: PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ
  • Model: Lawn Mowing Simulator Landmark Edition SWITCH
149.00zł


PREORDER / PRZEDSPRZEDAŻ

DATA PREMIERY: 14 MARCA 2024
Wysyłka: 13.03.2024
(nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne przesunięcie daty premiery przez dystrybutora)

Zanurz się w szczegółowym świecie Lawn Mowing Simulator i w zapierającym dech w piersiach pięknie brytyjskiej wsi. Wskocz za kierownice licencjonowanych kosiarek do trawy renomowanych producentów, takich jak Toro, SCAG, STIGA i EGO, aby zręcznie radzić sobie z wyzwaniami związanymi z prowadzeniem własnego imperium krajobrazowego i ujarzmij trawniki w całej Wielkiej Brytanii. Emocje czekają!

REALISTYCZNE KOSZENIE TRAWNIKÓW

Aby rozgrywka była jak najbardziej autentyczna, ta gra symulacyjna będzie wymagać znacznie więcej niż tylko wskoczenia na kosiarkę i ruszenia do akcji. Sprawdzanie podłoża, odpowiednia wysokość noży, a także monitorowanie obciążenia silnika są częścią codziennego koszenia. Ponadto, osprzęt, taki jak zestawy do mulczowania, recyklery, zbieracze trawy i bijaki, przyczyniają się do wysokiego stopnia realizmu. Wybierz między trybem kariery, trybem swobodnym i trybem wyzwań, i realizuj różnorodne kontrakty, zapewniając sobie realistyczną rozgrywkę podczas koszenia trawników.

BŁOGOŚĆ BRYTYJSKIEJ WSI

Gra Lawn Mowing Simulator, osadzona w sercu uroczej, brytyjskiej wsi, zaprasza do odkrywania różnych urokliwych zakątków. Niezależnie od tego, czy twoje kontrakty zabiorą cię na tętniące życiem ulice, urocze zielone domki, historyczne tereny zamkowe czy ogromne pola jeździeckie, każda mapa stanowi odrębne wyzwanie dla twoich umiejętności koszenia. Wykaż się w tych różnorodnych krajobrazach, przekształcając je w wypielęgnowane płótna przy rytmicznym szumie swoich wiernych ostrzy koszących.

LICENCJONOWANE MARKI KOSIAREK

Oryginalne licencjonowane marki kosiarek Toro, SCAG, STIGA i EGO zostały odtworzone w oszałamiający wizualnie i fizycznie sposób. Wybieraj spośród tuzina kosiarek, z których każda oferuje unikalne wyzwania, osprzęt i ulepszenia, zapewniając wciągające i realistyczne wrażenia.

DOKŁADNE I UWAŻNE ZARZĄDZANIE BIZNESEM

Zbuduj własną firmę zajmującą się pielęgnacją trawników od podstaw. Kupuj i ulepszaj swoją siedzibę, zatrudniaj pracowników, kupuj reklamy i bilansuj księgi rachunkowe w miarę rozwoju i rozszerzania działalności.

TRYB SZYBKIEGO KOSZENIA DLA NIECIERPLIWYCH

Jeśli masz ochotę zabrać się do pracy bez przechodzenia przez menu lub wymagania wstępne niektórych kampanii, tryb szybkiego koszenia jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Wybierz tę opcję, aby natychmiast rozpocząć koszenie na losowo wybranej mapie z kombinacją postaci i kosiarki wybraną przez system. Bez kontraktów, bez kampanii - po prostu graj.

Informacje
PlatformaNintendo Switch (NSW)
WydawcaAstragon Entertainment
Wersja językowaAngielska + polskie napisy
Przedział wiekowyPEGI 3
GatunekSymulacja
Liczba graczy1
Kod produktu4041417860739
NośnikKartridż
Informacja o cookies
Witryna bluegames.pl korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.